X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پیکس تو نت | عکس و تصاویر جدید بازیگران
تاریخ : یکشنبه 1 بهمن 1391
نویسنده : سینا
سازندگان«قلاده های طلا»در لبنان تقدیر شدند+عکس بهمن ماه 1391

سازندگان«قلاده های طلا»در لبنان تقدیر شدند+عکس بهمن ماه 1391

در بیروت، مراسم قدردانی از عوامل فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» جمعه شب مورخ 29/10/91 در سالن «رسالات» با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان، رایزن فرهنگی سفارت کشورمان، ‌مسئولان فرهنگی حزب‌الله، نمایندگان رسانه‌های گروهی لبنان، عوامل تهیه و تولید این فیلم و نیز با حضور حدود 1000 نفر از مردم علاقمند به هنر و فرهنگ مقاومت برگزار گردید. استقبال از اکران این فیلم به حدی بود که ظرفیت سالن سینمایی رسالات گنجایش تماشاگران را نداشت.

در این مراسم مدیر مؤسسه فرهنگی رسالات ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری این مؤسسه و اعلان تصمیم به‌نمایش هفتگی فیلم‌های برتر دنیا در هر روز جمعه به‌ تشریح اهداف خویش از انتخاب فیلم قلاده‌های طلا برای پخش در لبنان اشاره کردند.


سازندگان«قلاده های طلا»در لبنان تقدیر شدند+عکس بهمن ماه 1391

غضنفر رکن‌آبادی سفیر کشورمان طی سخنانی دراین مراسم، ضمن تبریک ماه ربیع و ایام میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام (ص)، اظهار داشت این فیلم توانسته است چهره‌ای از سینمای ایران و التزام عملی ملت ایران به حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در پاسداشت از آزادی و استقلال وآزادی رأی ملت و همچنین چهره واقعی مدعیان دروغین طرفدار آزادی و دموکراسی را به خوبی به تصویر بکشد.


وی از تهیه‌کننده و کارگردان فیلم قلاده‌های طلا و نیز از مسئولین مؤسسه رسالات برای فراهم‌نمودن امکان پخش این فیلم در لبنان تشکر کرد.


سازندگان«قلاده های طلا»در لبنان تقدیر شدند+عکس بهمن ماه 1391

ابوالقاسم طالبی کارگردان قلاده‌های طلا نیز در سخنان کوتاه خود، با اشاره به ضرورت‌های فرهنگی- تاریخی و اجتماعی ساخت این اثر سینمایی پرداخت. وی این فیلم را برگی از تاریخ ملت ایران دانست که طی آن، دشمنان ملت ایران سعی نمودند تا ملت ایران را از دشمن واقعی خویش غافل سازند و بجای استفاده از موشک و بمب، با خلق واژه‌هایی همچون تقلب در انتخابات، وحدت ملت‌ ما را هدف قرار داده و حتی ملت‌های مختلف را با یکدیگر درگیر نمایند.

فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه کنندگی محمد خزاعی طی روزهای 28 و 29 دی ماه با حضور تهیه کننده و کارگردان فیلم در مجموعه فرهنگی و سینمایی «رسالات» شهر بیروت اکران شد.


برای عضویت در خبرنامه در مکان اول نام خود و در مکان دوم ایمیل خود را وارد نمایید

Powered by WebGozar

به پیکس تو نت امتیاز دهید

با تشکر از حمایت شما