تاریخ : یکشنبه 1 بهمن 1391
نویسنده : سینا
نیما شاهرخ‌شاهی: بلدم توپ فوتبال دولایه کنم بهمن ماه 1391

نیما شاهرخ‌شاهی: بلدم توپ فوتبال دولایه کنم بهمن ماه 1391

پخش اولین برنامه نوجوانانه سپید پررنگ با حضور نیما شاهرخ شاهی و اجرای امیرکاظمی در اولین ماه زمستان آغاز شد.

در این برنامه «نیما شاهرخ شاهی» بازیگر جوان سینما و تلویزیون از دوره نوجوانی خود گفت: نوجوانی ما در خیابان و کوچه، با فوتبال و گل کوچیک گذشت.در آن زمان اگر کسی بلد نبود توپ را دولایه کند نوجوان نبود.اما نوجوانان امروزی وقت خود را پای رایانه و بازیهای رایانه ای می گذرانند.

شاهرخ شاهی با ابراز علاقه به دوره نوجوانی خود گفت: نوجوانان امروزی ارتباطاتشان با خانواده کمتر شده و بیشتر دردنیای مجازی و رایانه زندگی می‌کنند و همین باعث گوشه‌گیری آنها می‌شود. در حالیکه ما با خانواده و فامیل بیشتر ارتباط داشتیم و اگر سفر می‌رفتیم با کل فامیل و بچه‌های فامیل بودیم.

وی اظهار داشت: دورانی در زندگی هست که به دلیل اختلاف نسل ‌ها و تفاوت در طرز فکرها، سرکشی بچه‌ها نسبت  والدینشان وجود دارد و این طبیعی و اقتضای سن است. من کلا بچه درسخوان و حرف گوش کنی بودم  و حالا میفهمم حرف‌ها و نصیحت‌های آن موقع پدر و مادرم برای چه بود.

وی ادامه داد اگر روزی پدر شوم با فرزندم دوست و رفیق می شوم که همین رفاقت باعث می شود این اختلافات، سرکشی‌ها، زور و تحکم کمتر شود.

شاهرخ شاهی معتقد است در دوره نوجوانی باید ببینیم و بسنجنیم در وجودمان به چه چیزهایی علاقه داریم و می‌خواهیم چه کاره شویم و همان‌ها را دنبال کنیم اما تاجایی که برای جامعه و خانواده مشکلی پیش نیاید باید دوره نوجوانی را نوجوانی کرد.

سپید پررنگ کاری از گروه نوجوان شبکه دو سیماست که به تهیه کنندگی الهه بهبودی از شنبه تا سه شنبه بعد از اخبار جوانه‌ها به مدت نیم ساعت پخش می‌شود. این برنامه به مسائل نوجوانان و دغدغه های آنان می پردازد.

در برنامه سپید پررنگ هر روز سوال پیامکی مطرح می شود که نوجوانان می توانند با شماره 30000203 پاسخ ها و نظرات خود را برای دعوت میهمان به برنامه اعلام کنند.

افسانه پاکرو امروز( اول بهمن) و رامبد جوان نیز فردا (دوم بهمن) میهمان سپید پررنگ هستند.


برای عضویت در خبرنامه در مکان اول نام خود و در مکان دوم ایمیل خود را وارد نمایید

Powered by WebGozar

به پیکس تو نت امتیاز دهید

با تشکر از حمایت شما